Для нумерації книг використали 113 цифр.Скільки сторінок має книга якщо нумерація по чинається з 1​


Ответы на вопрос

Отвечает Земсков Коля.

Ответ:

57

Объяснение:

113=112+1

112:2=56+1=57 (сторінок)

Отвечает Коняхина Ирина.

Ответ:

61 страница))))))))))