Зведіть дріб 1 ----- а-4 до знаменника а^2 - 16


Ответы на вопрос

Отвечает Гейко Анастасия.

Ответ:

\frac{1a - 4}{ {a}^{2} - 16 }

Объяснение:

Щоб звести дріб до знаменника a^2-16 треба чисельник і знаменник домножити на одне й те саме число

\frac{1 \times (a  +  4)}{(a   -  4) \times (a  + 4)}  =\frac{1a - 4}{ {a}^{2}  - 16}