Будь ласка допоможіть мені , разом з поясненням прошу благаюю х(х-3)=0 (х+5)х=0


Ответы на вопрос

Отвечает Кроцюк Дима.

Ответ:

Добуток дорівнює 0, якщо один з множників дорівнює 0.

х(х-3)=0

Нехай х-3=0, тоді х=3.

Або ж х = 0.

Відповідь: х=0;  х=3

(х+5)х=0

Нехай х+5=0, тоді х=-5

Або ж  х = 0

Відповідь: х=-5;  х=0.