Знайдіть значення виразу 5а-4, якщо а корінь рівняння 2(-3x+0,5)=4x-3​


Ответы на вопрос

Отвечает Бабаев Ахмед.

Ответ:

-2

Объяснение:

2(-3x+0.5)=4x-3

розкриваємо дужки

-6x+1=4x-3

переносимо

-6x-4x=-3-1

зводимо

-10x=-4

ділимо обидві частини на -10

x=(-4):(-10)

x=0.4

таким чином а=0.4

підставляємо у вираз і знаходимо його значення

5a-4=5*0.4-4=2-4=-2