Точка A належить відрізку СD.Відомо,що відрізок CA у 3 рази довший,ніж відрізок AD.Знайти довжини

відрізків CA i AD,якщо CD=24см

Ответы на вопрос

Отвечает Волк Анастасия.

Ответ:

Відрізок СА 18 см, відрізок АD 6 см

Объяснение:

Розв'язання за допомогою рівняння.

AD позначимо х, СА позначимо 3х, всього 24.

3х + х = 24

4х = 24

х = 24 ÷ 4

х = 6

Відповідь: AD 6 см, CA = 3×6 = 18 см