обчисліть ....... якщо шо корінь першої 11 простягяється до 40


Ответы на вопрос

Отвечает Каландарова Ангелина.

\sqrt[4]{11-\sqrt{40}}*\sqrt[4]{\sqrt{40} +11}=\sqrt[4]{(11-\sqrt{40})(11+\sqrt{40})}=\sqrt[4]{11^{2}-(\sqrt{40})^{2}}=\sqrt[4]{121-40}=\sqrt[4]{81}=|3|