дан прямокутник зі сторонами а і b та діагоналю d.Складіть формулу для визначення сторони

прямокутника b та виконайте обчислення,якщо a=60 см а d=1м

Ответы на вопрос

Отвечает Степанюк Тетяна.

b=sqrt((1*100)^2-60^2)=80 см

1*100 потому что 1м =100 см.

Sqrt - квадратный корень.

b=sqrt(d^2-a^2) - общая формула.