периметр прямокутника 48 дм , основа a дм . Складіть вираз для обчислення площі прямокутника .

Знайдіть площу прямокутника, якщо: а) а=7дм б) а=11,5дм в) а=14дм​

Ответы на вопрос

Отвечает Устюжанина Полька.

Ответ:

Р=48дм=2а+2b

b=(48-2a)/2

S=(48-2a)/2*2=48-2a

a).S=48-2*7=34дм

б).S=48-2*11=26дм

в).S=48-2*14=20дм