Відомо, що x+y=7, xy=6.Знайдіть значення виразу:x^3+y^3


Ответы на вопрос

Отвечает Зейналов Руслан.

Відомо, що x+y=7, xy=6.

Знайдіть значення виразу:

x³+y³

Формула різниці кубів:

х³+у³ = (х+у)(х²-ху+у²) = 7(х²+6+у²)=

7(х²+2ху+у²-2ху) - 42 = 7(х+у)²-2ху) - 42 =

7(х+у)²-2ху-42

Відомо, що x+y=7, xy=6. Підставляємо значення:

7 (7²-2*6) -42 = 7 (49-12) -42= 7*37-42=259-42=217

Відповідь: 217.

Отвечает Пилип Стас.

Ответ: х=1, у=6, тогда x^3+y^3=1+6^3=217. Всё просто.

Объяснение: