Вкажіть корені рівняння х(х+2)-(х-3)^2=7


Ответы на вопрос

Отвечает Демянчук Дарина.

х(х+2)-(х-3)²=7

х²+2х-(х²-6х+9) = 7

х²+2х-х²+6х-9=7

8х=9+7

8х=16

х=16:8

х=2

Відповідь: корінь даного рівняння х=2.