Побудуйте графік функції: 1) y = |x| 2) y = |x| + x


Ответы на вопрос

Отвечает Облова Дана.

1) \ y = |x|

y = \left\{\begin{array}{ccc}x, \ x \geq 0 \ \\-x, \ x < 0\\\end{array}\right

Таким чином, задача зводиться до того, що потрібно побудувати функцію y = x на площині при x \geq 0 та y = -x — при x < 0 — лінійні функції, графік яких — пряма.

Зобразимо функцію y = |x| (см. рисунок).

2) \ y = |x| + x

Якщо x \geq 0, то y = x + x = 2x, а якщо x < 0, то y = -x + x = 0.

Таким чином, задача зводиться до того, що потрібно побудувати функцію y = 2x на площині при x \geq 0 та y = 0 — при x < 0 — лінійні функції, графік яких — пряма.

Зобразимо функцію y = |x| + x (см. рисунок).



Отвечает Закарина Ақерке.

Ответ:

фото

Объяснение: