Послідовність (аn) — арифметична прогресія. Знайди: а1, якщо d = -3, а36 = -15.​


Ответы на вопрос

Отвечает Ехимова Лиза.

a₃₆ = - 15      d = - 3     a₁ = ?

a₃₆ = a₁ + 35d

a₁ = a₃₆ - 35d = - 15 - 35 * (- 3) = - 15 + 105 = 90

a₁ = 90