4° (2 бали). Площа прямокутника дорівнює 42 см, а його пери- метр — 26 см. Знайдіть сторони

прямокутника.б (2 бали). Із двох сіл, відстань між якими 12 км, вирушили одно-часно назустріч один одному два пішоходи, які зустріли-ся через 2 год. Знайдіть швидкість кожного з них, якщоодин із пішоходів витратив на весь шлях на 3 год біль-ше, ніж інший.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ивановна Дарья.

Відповідь:

a=6cm

b=7cm

Пояснення:

\left \{ {{xy=42} \atop {2(x+y)=26}} \right.

x+y=13

x=13-y

(13-y)y=42

13y-y^{2}-42=0

y^{2} -13y+42=0

D=169-4*42=1

y1=6

y2=7

x1=7

x2=6