Знайдіть найменше з трьох послідовних натуральних числа, якщо його квадрат на 47 менше за добуток

двох інших чисел.

Ответы на вопрос

Отвечает Бушенёва Катя.

Ответ:

15

Объяснение:

x - 1-е число.

x+1 - 2-е число.

x+2 - 3-е число.

x²+47=(x+1)(x+2)

x²+47=x²+2x+x+2

x²+3x-x²=47-2

x=45/3=15 - 1-е число.