Знайдіть суму дванадцяти перших членів арифметичної прогресії An, якщо A1=4 , A12=26.


Ответы на вопрос

Отвечает Алексеенко Артём.

Ответ: S₁₂=180.

Объяснение:

a₁=4     a₁₂=26       S₁₂=?

S₁₂=(a₁+a₁₂)*n/2=(4+26)*6=30*6=180.

Отвечает Белоусова Дарья.

Ответ:

1500

Объяснение:

d=a2-a1=26-4=22

Sn = (2a1 + (n - 1) d)/2*n  - формула суми арифметичної прогресії

S12=(2*4+11*22)/2 * 12 = 1500