Указіть номер члена арифметичної прогресії -8;-7,5;-7;.., який дорівнює -3 А)9 Б)10 В)11 Г)12 Д)13


Ответы на вопрос

Отвечает Ужва Дмитрий.

Відповідь: 11

Пояснення:

(a n) - арифметична прогресія

a1= -8, a2= -7,5 => d=a2-a1= -7,5+8= 0,5

a n=a1+d(n-1)

-8+0,5×(n-1)= -3

-8+0,5n-0,5+3= 0

0,5n= 5,5

n= 5,5/0,5= 55/5

n= 11 В