Для яких значень x значення різниці многочленів 3x+24x+48 і 10x+30 дорівнює 2?​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

(3х + 24х + 48) - (10х + 30) = 2

3х + 24х + 48 - 10х - 30 = 2

17х + 18 = 2

17х = 2 - 18

17х = - 16

х = - 16/17

------------------------------------------------------

Проверка:

3 · (-16/17) + 24 · (-16/17) + 48 = -48/17 - 384/17 + 48 = -432/17 + 48 = 48 - 25 7/17 = 22 целых 10/17 - значение первого многочлена

10 · (-16/17) + 30 = -160/17 + 30 = 30 - 9 7/17 = 20 целых 10/17 - значение второго многочлена

22 10/17 - 20 10/17 = 2 - разница многочленов

Вiдповiдь: при х = (-16/17).