Дописати рівняння реакцій і вказати тип кожної з них. Визначити речовини А та В: 2Mg + A →

2MgOMgO+B → Mg (OH)2S+A → SO2SO2+B → H2SO3Mg (OH)2 + H2SO3→ ? + 2В​

Ответы на вопрос

Отвечает Дубровский Артём.

Ответ:А-О2

В-Н2О

Объяснение:2Mg+O2=2MgO

MgO+H2O=Mg(OH)2

S+O2=SO2

SO2+H2O=H2SO3

Mg(OH)2+H2SO3=MgSO3+2H2O