Функцію задано формулою у = -2х + 7. Визначте: 1) значення функції, якщо значення аргументу

дорівнює 6; 2) значення аргументу, при якому зна¬чення функції дорівнює -9;

Ответы на вопрос

Отвечает Филатова Юлия.

Ответ:

1) -5

2)

Объяснение: 1) y=-2*6+7; y=-12+7; y=-5

2) y=-2*(-9)+7'; y=18+7; y=25