2. Відомо, що пара (4; у) є розв'язком рівняння: 3х + 4у = 20. Знайти значення у. допоможіть будь

ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Кулишов Александр.

Ответ: y=2

Объяснение:

3x+4y=20

3*4+4y=20

12+4y=20

4y=20-12

4y=8

y=2