Фермер має 600 м металевої сітки, якою він хоче обгородити телят. Яку форму загону слід обрати, щоб

він мав найбільшу площу?

Ответы на вопрос

Отвечает Нурмагомедов Рашит.

Ответ:

22500 м²

Объяснение:

P=2(x+y)=600

x+y=300=>y=300-x

S=xy=x(300-x)=300x-x²=-x²+300x-22500+22500=

-(x²-300x+22500)+22500=-(x-150)²+22500≤22500

maxS(x)=S(150)=22500

x=y=150

При заданных условиях максимальную площадь имеет квадрат со стороной 150 м.  S=22500 м²

Отвечает Кадырова Раиля.

Відповідь:форму круга