довжина земельної ділянки на 2 см більше за ширину а її площа дорівнює 168 см^2.Скільки погонних

метрів сітки потрібно придбати щоб обгородити ділянку

Ответы на вопрос

Отвечает Желобков Илья.

Ответ:

Объяснение:

длина a

ширина b=a-2

S=ab=a(a-2)=168

a(a-2)=168

a²-2a-168=0

d=(4+4*168))=4(1+168=4*169

√d=√(4*169)=2*13-26

a₁₋₂=(2±26)/2={-12;14}

отрицательный корень не рассматриваем

a=14 см

b=a-2=14-2=12

чтобы узнать сколько потребуется сетки надо найти периметр

Р=2(a+b)=2(14+12)=2*26=52 см