Подайте у вигляді многочлена вираз (6-к)(6+к) (с+8)в 2 степені (7-у)(49+7у+у в 2 степені)


Ответы на вопрос

Отвечает Ли Вика.

\displaystyle \tt (6-k)(6+k)=6^2-k^2=36-k^2\\\displaystyle \tt (c+8)^2=c^2+2\cdot c\cdot8+8^2=c^2+16c+64\\\displaystyle \tt (7-y)(49+7y+y^2)=(7-y)(49+7y+y^2)=7^3-y^3=343-y^3