Розв'язати рівняння 1) 3х² - 72 = 0 2) х² + 81 = 0 3) 49 - х² = 0 4) х² - 18 = 0 5) х² + 20 = 0

6) 8х + 3х² + 0.

Ответы на вопрос

Отвечает Жовнерчук Макс.

Ответ:

Объяснение:

1) 3х² - 72 = 0

3(х2-34)=0 поділить обі частини на 3

х2-34=0

х2=34

х=+- 2 корінь з 6

2) х² + 81 = 0

х² = -81

корінь не може бути від''ємним тому рішення не має

3) 49 - х² = 0

х2=49

х=+-7

4) х² - 18 = 0

х2=18

х=+-3 кореня з 2

5) х² + 20 = 0

корінь не може бути від'ємним

6) 8х + 3х² = 0

х(8+3х)=0

х=0 х=3/8