Доведiть, що пры будь якому-значени а дане ривняння маэ два корени 2x²-ax-5=0


Ответы на вопрос

Отвечает Елизавета Таскаева.

Ответ:

Объяснение:

2x²-ax-5=0  Це квадратне рівняння (a*x²+b*x+c=0)

Знаходимо дискримінант даного р-ня за формулою

    D = b² – 4*a*c:

D = a² – 4*2*(-5) = a² + 40;

D ≥ 0 (a² ≥ 0, тому і a²  + 40 ≥ 0), отже, р-ня має 2 корені