Немогу решить задание: При якому значенні р графік функції у=-рх+4р-14 перетинає вісь Ох у точці

з абсцисою -3

Ответы на вопрос

Отвечает Гресь Ирина.

Ответ:

Объяснение:

Підстав значення х в формулу і виріши рівняння:

у= -рх+4р-14

-3(-р)+4р = 14

3р+4р= 14

7р = 14

р=14:7

р=2