Не обчислюючи коренів рівняння, знайдіть значення виразу 1/x1+1/x2, де x1 і x2 — корені рівняння

x²+5x-12=0 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кравчук Максим.

Теорема Виета:

{x1+x2 = -5

{x1•x2 = -12

1/x1 + 1/x2 = x1+x2/x1•x2 = 5/12