Перших п'яти членів геометричної прогресії (bn), якщо b1=8, q=1/2


Ответы на вопрос

Отвечает Тупиков Сергей.

Відповідь: b5= 1/2, S5 = 31/2 або 15+(1/2)

Пояснення: