Знайдіть значення аргументу функції у=5х-2 Б якщо значення функції =3


Ответы на вопрос

Отвечает Григорьева Елизавета.

Ответ:

Объяснение:

если у=3, то  3=5х-2,   5х=5,  х=1

Отвечает Майборода Даня.

Ответ:

1

Объяснение:

Підстпвляємо замість y число 3

3=5x-2

невідоме вліву частину, зводим подібні доданки

5x=3+2

5x=5

x=5/5=1

x=1