Знайдіть перший член геометричної прогресії bn і номер якщо, bn=432, S=624, g=3


Ответы на вопрос

Отвечает Пастух Настя.

Ответ:

b₁=48; n=3

Объяснение:

Sₙ=(b₁-bₙ·q)/(1-q)

624=(b₁-432·3)/(1-3)

624=(b₁-1296)/(-2)

b₁=624·(-2)+1296=-1248+1296=48

bₙ=b₁·qⁿ⁻¹

432=48·3ⁿ⁻¹

3ⁿ⁻¹=432/48=9=3²

n-1=2; n=2+1=3