Функцію задано формулою y=2x-1. Тоді y(3)=... а)6, б)2 в)5 г)4​


Ответы на вопрос

Отвечает Дементьева Катя.

Объяснение:

Підставляємо значення x, тобто x=3

і отримаємо

y=2*3-1=6-1=5