Знайдіть кутовий коефіцієнт дотичної проведеної до графіка функції f(x)=1-cosx,у точці х0=п:3


Ответы на вопрос

Отвечает Постельняк Мария.

k_(касательной) = f ` (x₀)

f(x)=1-cosx

f ` (x)=(1-cosx)`=1`-(cosx)`=0-(-sinx)=sinx

f ` (x₀) =  f `(π/3)=sin(π/3)=√3/2

О т в е т. k=√3/2