Обчиліть суму коренів рівняння (x²-5x+4) (x²-8x-9)=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Албан Куаныш.

Ответ:

Объяснение:

x²-5x+4=0

x1+x2=5

x²-8x-9=0

x3+x4= 8

x1+x2+x3+x4= 5+8= 13