в арифметичний прогресії перший член дорівнює 3,6. різниця арифметичної прогресії дорівнює 2,7.

знайти суму пятдесят двох членів

Ответы на вопрос

Отвечает Макарова Наталья.

Ответ:

3767,4

Объяснение:

S_{n}=\frac{2a_{1} +(n-1)d}{2}n

S₅₂=52(2a₁+(52-1)d)/2=26(2·3,6+51·2,7)=26(7,2+137,7)=26·144,9=3767,4