Загадали число. Якщо до нього додати 10 i отриманий результат помножити на 3, то отримаєм 15. Яке

число загадали?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бураков Кирилл.

Ответ:

-5

Объяснение:

-5+10=5×3=15 Число -5.