Загадали число. Якщо до нього додати 10 і отриманий результат помножити на 3, то отримаєм 15. Яке

число загадали?

Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Степан.

Ответ:

-5

Объяснение:

15:3-10=-5

Отвечает Тимошкина Татьяна.

Ответ:

-5

Объяснение:

-5 + 10 = 5 * 3 = 15