Зведіть до вигляду ах2+bx+c=0 рівняння:(5x-1)(5x+1)=x(7x-13)


Ответы на вопрос

Отвечает Сивак Анжелина.

Відповідь:

Спочатку відкриємо дужки

(5x-1)(5x+1)=x(7X-13)

25x^{2}-1=7x^{2}-13x (переносимо все в ліву частину )

25x^{2}-7x^{2}+13x-1=0

18x^{2}+13x-1=0

Пояснення:

Математика це просто ;)