Послідовність задано формулою Xn=4n+5. Знайдіть: 1) X10; 2) X25. Допоможіть будь-ласка.


Ответы на вопрос

Отвечает Маликов Алихан.

x_n=4n+5\\ \\ 1)x_{10}=4*10+5=45\\ \\ \\ 2)x_{25}=4*25+5=105