Один із коренів рівняння х дорівнює 4. Знайдіть p та другий корінь


Ответы на вопрос

Отвечает Ануарбек Нуржигит.

Ответ:

x1*4= 12

x1=3

x1+x2= -p

3+4= -p

p= -7