8.Знайдіть суму перших п'яти членів геометричної прогресії,якщо b1=32,g 1/2 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Тюш Ксюша.

Ответ:

62

Объяснение:

S5=32(1/2в степені5-1)/1/2-1=32(-31/32)/-1/2=62