Число 8 є коренем рівняння x2 + px - 40 = 0. Знайдіть значення р і другий корінь рівняння


Ответы на вопрос

Отвечает Шрэйтэр София.

Ответ:

x1= -5, p = -3

Объяснение:

x1*x2= -40

x1*8= -40

x1= -5

x1+x2= -p

-5+8= -p

p= -3

Отвечает Колочьян Кирилл.

Ответ:

p= -3, x2 = -5

Объяснение:

8^2 + 8p - 40 = 0

64 +8p - 40 = 0

p=-3

x^2 - 3x - 40 = 0

D = (-3)^2 - 4 * 1 * (-40) = 9 + 160 = √169 = 13

x1 = 3+13/2 = 8

x2 = 3-13/2 = -5