За яких значень параметра p рівняння x2+px+34=0 має корінь, що дорівнює 4 ?


Ответы на вопрос

Отвечает Невский Владимир.

Ответ:

х1 + х2 = -р

х1 × х2 = 34

х1 = 4

4 × х2 = 34

х2 = 34/4 = 8,5

р = - (8,5 + 4) = - 12,5