При якому значенні n вектори а (4; 2n-1; -1) і b (4; 9-3n; -1) рівні? *​


Ответы на вопрос

Отвечает Чижов Ярослав.

Ответ:

При n = 2

Объяснение:

2n-1=9-3n

2n+3n = 9+1

5n = 10

n = 2