При якому значенні n вектори а(4;2n-1;4) і б(4;9-3n;4) рівні


Ответы на вопрос

Отвечает Ким Илья.

Ответ:

n = 2

Объяснение:

2n-1=9-3n

2n+3n = 9+1

5n = 10

n = 10/5

n = 2