Знайдіть суму перших п'яти членів арифметичної прогресії (xn), якщо x1=2, d=-3​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Соня.

x_{1}=2\\\\d=-3\\\\x_{5}=x_{1}+4d=2+4*(-3)=2-12=-10\\\\S_{5}=\frac{x_{1}+_{5}}{2}*5=\frac{2-10}{2}*5=-4*5=-20