Знайдіть знаменник геометричної прогресії якщо b1= 1/2, b8= 64


Ответы на вопрос

Отвечает Зябриков Иван.

Відповідь:

Формула n-го члена геометрической прогрессии:

b_n=b_1\cdot q ^{n-1}

Подставим:

b_8=b_1\cdot q ^{7}

64 = 0,5 * q7

q7 = 64:0,5

q7 = 128

q = 2