Знайдіть корені рівняння2в квадратех2+х-1=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Харитонова Саша.
Х²+х-1=0
Д=1+4=5

х=(-1±√5)/2

х1=(-1-√5)/2
х2=(-1+√5)/2
Отвечает Середа Екатерина.

Ответ:

Объяснение:

D=1^2-4×1×(-1)=1+4=5

(-1+корен5)/2