Поможіііііііііііть, будьласка людина натискає на лопату силою 600Н. Визнач тиск лопати на грунт,

якщо ширина її леза дорівнює 28 см, а товщина ріжучого краю 0,5 мм. Прийняти g=9,8Н/кг (округлити до цілого значення) відповідь:тиск лопати на грунт р=.......МПа
1 0

Ответы на вопрос

Отвечает Тян Жанна.

Ответ:

Объяснение:

F=600н,

а=28см=0.28м

в=0.5мм=0.0005м

S=0.28×0,0005=0.00014м²

P=F/S=600н/0,00014м²=4285714,28 Па