Знайти периметр прямокутника якщо його площа =36²см одна зі сторін на 9 см більша за другу​


Ответы на вопрос

Отвечает Карпенко Ярослава.

Ответ:

Объяснение:

S= a*b

36= a*(a+9)

a²+9a-36=0

a>0

D= 81+144= 225

a1= (-9+15)/2= 3

a2= (-9-15)/2= -12 не корень

одна сторона 3 cм, вторая 12 см

находим периметр

P= 2(a+b)= 2(3+12)= 30 см