Функція у=х². знайти: а)значення функції, якщо значення аргументу 2/5б) значення функції, якщо

значення аргументу 484в) чи проходить графік функції у=х², через точку В(17;269)очень срочно!!!¡

Ответы на вопрос

Отвечает Чумакова Саша.

Ответ: а) у=(2/5)^2=4/25

Б) у=484^2=234256.

В) 269=17^2 или 269=289 не верно. Точка не принадлежит графику.

Объяснение: